Ceramika sanitarna

Projektując naszą łazienkę, zawsze na początku zastanawiamy się jakie położyć płytki, jak pomalować ściany czy jakiego użyć oświetlenia. To są bardzo ważne rzeczy. Jednak nie możemy zapominać o wykończeniu, które jest swojego rodzaju wisienką na torcie.

Tym wykończeniem jest ceramika sanitarna. Aktualnie, mamy mnóstwo rodzajów mis wc oraz umywalek, które oprócz funkcji praktycznych stanowią elementy dekoracyjne. Przedstawię teraz produkty bardzo klasyczne, które można dopasować do większości wnętrz.
Wśród mis sedesowych, bardzo polecana jest miska wisząca roca. Klienci wymieniają dwie najważniejsze cechy tego produktu: wysoka jakość wykonania oraz bardzo przystępna cena. Rozmiar misy jest na tyle wypośrodkowany, że nadaje się ona idealnie do małych łazienek oraz do tych o nieco większych metrażach. Miska wisząca roca może być doposażona zarówno w deskę w wersji standardowej, bądź, dla zwolenników komfortu w wolnoopadającą.
Wśród milionów klientów bardzo dużą popularnością cieszy się również miska wc duravit.

Warto wiedzieć, że jest ona wykonana w oparciu o bardzo innowacyjną technologię Rimless. Najważniejszą cechą różniącą tą misę, od innych dostępnych na rynku jest brak kołnierza. Jakie są tego konsekwencję? Same pozytywne. Przede wszystkim utrzymanie czystości jest dużo łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych mis. Higiena łazience będzie na bardzo wysokim poziomie. Zastanówmy się teraz w czym tkwi cały sekret związany z brakiem kołnierza? Bardzo ważne jest tutaj ukształtowanie misy WC. Mamy tutaj do czynienia ze specjalnie zaprojektowaną dyszą, do której dostaje się spłukująca misę woda. Następnie woda jest bardzo precyzyjnie i dokładnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki. Miska wc duravit może być wyposażona w deskę klasyczną lub wolnoopadającą – w zależności od życzenia klienta.
Nie zapominajmy o tym, że w skład ceramiki sanitarnej wchodzą również inne przedmioty. Bardzo popularne są Massi umywalki. Są one bardzo designerskie, praktyczne i funkcjonalne. Klientów w szczególności ujmuje ich estetyka oraz czystość. Warto dodać, że Massi umywalki zostały zaprojektowane w oparciu o światowe trendy w architekturze wnętrz. Mamy trzy rodzaje umywalek: klasyczne, wolnostojące oraz nablatowe.
Jak widać, na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli ceramiki sanitarnej. Warto dokładnie zapoznać się z modelami oraz dokładnymi informacjami technicznymi na ich temat. Pamiętajmy, że klienci polecają massi umywalki. Wśród ceramiki wc popularnością cieszą się: miska wisząca roca oraz miska wc duravit.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *