Idealny system kontroli dostępu do hotelu

Powoli kończy się sezon zimowy, a więc wiosna nadchodzi wielkimi krokami. Jest to czas wzmożonej aktywności fizycznej, powrotów na łono natury, a także planowania wakacyjnych wyjazdów. Najczęściej szukamy atrakcyjnych turystycznie miejscowości, które posiadają bogatą ofertę miejsc noclegowych, zaczynając od gospodarstw agroturystycznych, a kończąc na ekskluzywnych apartamentach.

W momencie rezerwacji miejsca, chcemy mieć pewność, że nikt nie zabierze nam pokoju, a tym samym nasz wyjazd nie okaże się porażką. Aby wszystko przebiegało sprawnie, a zarazem nie dochodziło do przeróżnych pomyłek, potrzebne jest nowoczesne oprogramowanie dla hoteli. Teoretycznie może się wydawać, że inwestycja w tego typu udoskonalenia jest zbędna, jednak w praktyce jest zupełnie inaczej.

Poprzez program można bowiem dokonywać grupowych rezerwacji, przypisywać konkretnych gości do pokoi, a także nadawać im określone uprawnienia. Istnieje również możliwość obsługiwania kontrolerów wind, a więc po przyłożeniu karty winda pojedzie na wskazane piętro, a także rezerwacji posiłków lub obsługi specjalnych życzeń gości. Aplikacja do obsługi hotelowej pozwala również na kontrolowanie pracowników. Każdy z nich bowiem, loguje się na swoje indywidualne konto z którego dokonuje rezerwacji, przyjmuje zaliczki czy też obsługuję kasę fiskalną. Dzięki temu od razu wiadomo kto popełnił błąd oraz jakie konsekwencje powinny zostać wyciągnięte z tego zdarzenia.

apka5

Niezbędny jest również idealny system kontroli dostępu w hotelu. Jego głównym celem jest zapewnienie czasowego dostępu wielu osobom, które zarazem nie będą pracownikami danego obiektu do pokoi, a także poszczególnych pomieszczeń. Systemy kontroli pozwalają na określenie kilku grup użytkowników, a zarazem przypisanie im podobnych, a niekiedy nawet takich samych uprawnień dostępu. Bardzo często systemy kontroli dostępu w danym obiekcie integrowane są z oprogramowaniem do zarządzania, a więc umożliwiają również np. przydzielenie dostępu do wybranych pomieszczeń w zależności od opłaconych usług lub dokupionego pakietu specjalnego.

źródło: http://ilumioapp.pl/ilumio-mobile-concierge/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *