Klasyczna elegancja zawsze w modzie

Wiele osób bardzo lubi bawić się modą i jest to na pewno godne poparcia zjawisko. Zwłaszcza obecna moda temu sprzyja, ponieważ kontrasty są zawsze mile widziane, tak samo jak zaskakujące rozwiązania, a przy tym trudno jest powiedzieć, by coś było zdecydowanie niemodne, można więc dziś nosić praktycznie wszystko. Są jednak sytuacje, które wymagają klasycznych rozwiązań, na przykład praca, w której obowiązuje dress code czy inne oficjalne sytuacje. Warto więc dowiedzieć się, co na wypadek takich okoliczności trzeba mieć w swojej szafie.


Klasyka w ubiorze często może kojarzyć się z nudą, jednostajnością, a także nieatrakcyjnym wyglądem. Jeśli jednak komuś wydaje się, że trzeba nosić przydługie garsonki i buty na szerokich obcasach, by prezentować się klasycznie i elegancko, to jest w modzie. Można pełnymi garściami czerpać z tego, co proponuje współczesna moda, unikając jednak rozwiązań, które mogą balansować na granicy dobrego smaku. Do biurowej pracy można na przykład założyć czarne szpilki, ale lepiej wybrać stonowane buty, a nie najeżone ćwiekami, lepsza będzie też zdecydowanie klasyczna czerń, beż czy szarość niż kolory neonowe, które są przecież teraz tak popularne. Takie odważniejsze rozwiązania świetnie sprawdzą się w mniej formalnych sytuacjach. W pracy czy na rodzinnych uroczystościach lepsze niż wysokie platformy mogą być też stonowane czółenka na słupku, jakich duży wybór można znaleźć na stronie: https://heppin.com/czolenka_na_slupku_czolenka_k-292.htm. Takie buty zapewnią też wygodę nawet jeśli będą noszone przez cały dzień.

Klasykę elegancji stanowią też oczywiście żakiety damskie. Na stronie: https://heppin.com/zakiety_kamizelki_moda_damska_k-127.htm znaleźć można wiele propozycji, klasycznych i awangardowych. Panie chcące prezentować się szczególnie elegancko powinny wybierać nie tylko żakiety w spokojnych, neutralnych barwach, ale też stawiać na proste fasony, które nigdy nie wychodzą z mody.

Uzupełnieniem dla eleganckiej marynarki i czółenek będzie torebka o również prostym kroju, odznaczająca się dobrą jakością i solidnym wykonaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *