Natura przede wszystkim!

W dzisiejszych czasach coraz większym powodzeniem cieszą się kosmetyki naturalne. Kilka lat temu wkroczyły one na polski rynek kosmetyczny i od tego momentu cieszą się na nim niesłabnącą pozycją.

 

Wpływ na tę sytuację wywiera bardzo wiele czynników. Przede wszystkim zarówno kobiety, jak i mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do zdrowia. Pragniemy żyć w zgodzie z naturą, zrozumieliśmy, że jest ona naszym najlepszym przyjacielem, że naprawdę może nam pomóc i być dla nas bardzo łaskawa.

Odkryliśmy jej zbawienny wpływ na naszą skórę, włosy i paznokcie. Kosmetyki wykonane w stu procentach z naturalnych składników dostępne są już nie tylko w drogich, prestiżowych i ekskluzywnych drogeriach, możemy bez najmniejszego problemu zaopatrzyć się w nie w osiedlowych lub sieciowych drogeriach. Bardzo duży wybór produktów tego typu dostępny jest również w Internecie. Robienie takich zakupów w sieci ma bez wątpienia jeszcze jeden ogromny plus, który niejednokrotnie determinuje nasze decyzje, jest nim oczywiście cena. Kosmetyki naturalne w drogeriach internetowych potrafią naprawdę być sporo tańsze. To właśnie ze względu na to warto śledzić ich asortyment.

Plusem jest również znaczna oszczędność czasu, możemy kupować bez wychodzenia z domu. Obecnie bardzo popularne stały się produkty ze śluzu ślimaka, najczęściej kupowanymi kosmetykami w tej kategorii są przede wszystkim serum ze śluzu ślimaka i krem ze śluzem ślimaka. Ten naturalny składnik po raz pierwszy został wykorzystany w Azji. jest on również składnikiem kosmetyków azjatyckich, które od niedawna cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością.

Zarówno krem, jak i serum bez najmniejszego problemu możemy stosować zarówno rano, jak i wieczorem (na niektórych opakowaniach możemy znaleźć specjalne rozróżnienie tego typu). Maseczka ze ślimaka doskonale nadaje się do stosowania wieczorem na dokładnie oczyszczoną peelingiem i żelem do mycia twarzy skórę.

Nakładamy ją na 10-15 minut, następnie musimy wmasować ją w twarz okrężnymi ruchami, a następnie usunąć przy pomocy wacika kosmetycznego (najlepiej nasączonego aloesem). Kosmetyki naturalne mają doskonały wpływ na naszą skórę. Stają, że staje się ona miękka i gładka, jest doskonale oczyszczona i przede wszystkim zdrowa.

więcej na: http://www.visplantis.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *