O szkolnych tablicach

Nie ma co ukrywać, że w obecnych czasach rozwój dotyka dosłownie wszystkiego. Można powiedzieć, że nic się przed nim nie ukryje. Skoro nic się nie ukryje to nie ukryje się także szkoła. Można powiedzieć, że jeżeli chodzi o rozwój w szkole przykładów jest wiele.

ttps://biuroszkola.pl/pl/tablice_kredowe
https://biuroszkola.pl/pl/tablice_kredowe

Nie zamierzam się jednak skupiać na każdym z nich, chodzi mi o coś zupełnie innego. Mam na myśli tablice. Weźmy za przykład tablicę magnetyczną. Kiedyś tablica magnetyczna nie była obowiązkiem. Zasadniczo teraz również nim nie jest, ale już o niepisanym obowiązku absolutnie można powiedzieć. Warto podkreślić, że to nie jest jedyna tablica. Należy jeszcze wymienić tablice korkowe na wymiar oraz tablice kredowe na wymiar.

Chcę, żeby była jasność, nie mówię, że to źle. Po prostu przedstawiam to jak wygląda sytuacja. Bardzo często jest tak, że wyciągamy wnioski nie znając całej sprawy. Tak nie może być być, najwyższy czas z tym skończyć. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że wymienione przeze mnie działanie to po prostu więcej szkody niż pożytku. Tak, dobrze słyszycie.
W sumie na tym mogę zakończyć tekst. Obiecuję jednak, że jeszcze wrócę do tego tematu. Moim zdaniem nie powiedziałem jeszcze dosłownie o wszystkim (zresztą mówienie o wszystkim za jednym zamachem bez wątpienia nie jest dobrym rozwiązaniem). Będziecie czekać na kolejny tekst?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *