Personal shopper – zakupy ze stylistką

Większość kobiet nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Kompleksy czy dodatkowe kilogramy zniechęcają od zakupów, które kojarzą się z przykrym obowiązkiem. Każda okazja, na którą potrzebne są nowe ubrania, staje się nieprzyjemną i szybką wizytą w sklepach. Pora to zmienić dzięki osobistej stylistce!

Zakupy ze stylistką to oferta dla osób, które chcą zmienić swój styl albo dopiero go zbudować, odświeżyć swoją garderobę lub przejść metamorfozę. Na spotkanie warto przeznaczyć minimum dwie godziny, ponieważ przed samymi zakupami, zostanie przeprowadzona analiza kolorystyczna Twojej urody oraz określony typ sylwetki. Zobaczysz jak ławo można wyeksponować atuty i ukryć wady figury. Poza ubraniami stylistka udzieli także porad dotyczących fryzury i makijażu. To kompleksowa oferta dla osób, które potrzebują zmiany w swoim wyglądzie lub chcą zacząć wyglądać lepiej.

Dzięki osobistej stylistce dowiesz się, jak odpowiednio zbudować bazę, czyli ubrania klasyczne, które nie wychodzą z mody. Dowiesz się jak umiejętnie dobrane dodatki zmieniają charakter stylizacji. Ponadczasowa biała bluzka ze stylizacji do biura, może stać się wieczorową, wystarczy ją tylko odpowiednio zestawić.

Dobrym rozwiązaniem jest także wspólny przegląd szafy. To nie tylko okazja do uporządkowania garderoby, ale także wyrzucenia ubrań, które nie pasują do Twojej sylwetki. Z pozostałych stylistka stworzy gotowe stylizacje na różne okazje.

Zakupy z osobistą stylistką sprawią, że poprawisz swoje samopoczucie i polubisz zakupy. Dzięki spotkaniu dowiesz się także czym jest dress code i poczujesz się pewniej w swoim ciele.

Zobacz więcej: Style&More | Zakupy ze stylistką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *