Popularność nart przewyższa atrakcje ciepłych krajów?

Najnowsze statystyki dotyczące wyborów ludzi wakacyjnych ludzi w Polsce są nie do zakwestionowania. Okazuje się, że nie tylko w naszym kraju, ale to jego bierzemy pod uwagę przede wszystkim coraz bardziej popularne stają się wyjazdy na narty. Jeszcze jakiś czas temu większość ludzi jako swój cel wakacyjny wybierała ciepłe miejsca, a co najbardziej istotne – zagraniczne kurorty. Dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej, a jedną z przyczyn jest niekorzystna sytuacja polityczna w miejscach do jakich zazwyczaj udawali się urlopowicze. W tej chwili coraz bardziej populary staje się wyjazd na narty i nie będzie przesadne stwierdzenie, iż w wielu wypadkach wręcz przewyższa on popularnością atrakcje ciepłych krajów.

2Zainteresowanie nartami potwierdzają przedstawiciele firmy Primoris, która organizuje letnie jak i zimowe wycieczki zagraniczne między innymi do Austrii czy Włoch bądź Francji. Jak wskazują statystyki firmy, tylko w ostatnim roku zainteresowanie wycieczkami na narty last minute wzrosło o kilka procent. Pracownicy firmy prognozują, że taka wzrostowa tendencja będzie się utrzymywać. Powodem tego stanu rzeczy jest nie tylko fakt, iż w dotychczas wybieranych Państwach nie dzieje się dobrze, ale również chęć spróbowania alternatywy. Kto powiedział, że latem bądź po prostu na urlop trzeba jechać tam, gdzie jest ciepło? Niektórzy wręcz szukają nowych rozwiązań, które zaoferują im zupełnie inne emocje – z całą pewnością wyjazd na narty samolotem jest wstanie zagwarantować atrakcji co niemiara, od samego początku do końca.

Zdaniem przedstawicieli primoris.pl, najczęściej wybierane są wyjazdy na narty jak i snowboard, ale coraz większą popularnością cieszy się także całkiem nowa propozycja, a więc wyjazd autokarem w formule Ski Safari. Taka opcja pozwala na zwiedzanie codziennie innego stoku oraz odwiedzanie różnych ośrodków narciarskich. Można zdecydować się a dojazd własny bądź przelot samolotem, opcji jest naprawdę wiele, a klienci lubią mieć duże pole wyboru. Do wyjazdu przekonuje także pakiet świadczeń czy też opieka pilota oraz dodatkowe, liczne atrakcje, na przykład baseny termalne czy też kompleksy wellness, kuligi oraz tory saneczkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *