Szybkie i wygodne wysyłki paczek InPost

W dzisiejszych czasach, gdy bardzo cenimy nasz czas, coraz bardziej doceniamy również wszelkie ułatwienia zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. W kwestii wysyłania paczek, korespondencji i wszelkich innych przesyłek, InPost jest firmą wiodącą, stale rozwijającą się i starającą się maksymalnie ułatwić wysyłki i odbiory. Liczy się przede wszystkim czas i wygoda.

Wysyłka paczek jest banalnie prosta – wystarczy skorzystać z Manager’a Paczek, aplikacji on-line, która pozwala na tworzenie, wysyłanie i śledzenie paczek oraz zarządzanie płatnościami. Manager Paczek jest dostępny po zalogowaniu się na konto strony InPost. Aby wysłać paczkę należy postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. W rezultacie, w bardzo szybki i intuicyjny sposób podajesz dane do wysyłki, określasz rodzaj przesyłki (Paczkomaty, Kurier, E-commerce Polecony InPost), sposób nadania i generujesz tym samym etykietę potrzebną do wysyłki paczki. Albo wielu paczek, ponieważ Manager Paczek obsługuje również wysyłki masowe.

inpost1

Generując etykiety, przygotowujesz do wysłania pojedynczą paczkę lub więcej – za jednym zamachem. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić wysyłkę wielu paczek, jest możliwość wykonania importu z pliku. Jednym kliknięciem przygotowujesz do 100 paczek! To jest naprawdę bardzo wygodna opcja, oszczędzająca sporo czasu.

Przygotowaną do wysyłki paczkę należy odpowiednio opakować i nakleić wydrukowaną wcześniej etykietę – od czasu utworzenia etykiety masz 72 godziny na nadanie paczki w sposób określony w Managerze Paczek. Przesyłkę możesz nadać na trzy sposoby. Można samodzielnie nadać paczkę w Paczkomacie Inpost, usługa dostępna jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu, możesz określić odbiór przesyłki przez kuriera InPost, wtedy kurier pojawi się u Ciebie i odbierze paczkę lub, jeśli tak Ci najbardziej pasuje, możesz sam dostarczyć przesyłkę do oddziału InPost.

inpost2

Jeśli nadajesz paczkę w Paczkomacie – przy maszynie zeskanuj numer paczki i podaj kod nadania z etykiety. Włóż paczkę do skrytki, a my zajmiemy się jej dalszą drogą. Niezależnie od sposobu wysyłki, staramy się, żeby Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy w deklarowanym terminie D+1.

Ponieważ często klienci sklepów chcą robić zakupy za pobraniem, my ze swej strony oferujemy paczki pobraniowe InPost (https://inpost.pl/pl/dla-biznesu/oferta) – aby skorzystać z tej możliwości wystarczy podczas przygotowywania paczki w Managerze Paczek, zaznaczyć opcję „Wartość pobrania” i wpisać w polu obok odpowiednią kwotę. To wystarczy, aby stworzyć przesyłkę za pobraniem. Wartość pobrania nie może przekroczyć 5000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *